اخبار صنایع دستی

کسب تندیس طلایی و نشان ملی جایزه ملی طراحی بسته بندی صنایع فرهنگی توسط صنایع دستی اریسا

مهندس طباطبایی مدیرعامل صنایع دستی اریسا

برگزاری اختتامیه نخستین دوره جایزه ملی طراحی بسته بندی صنایع فرهنگی

عصر امروز، شنبه 26 بهمن ماه 1398 آیین اختتامیه نخستین دوره جایزه ملی طراحی بسته بندی در صنایع فرهنگی با حضور دکتر مونسان وزیر محترم میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی و جمعی از اهالی فرهنگ و هنر در دانشگاه علم و فرهنگ جهاددانشگاهی برگزار شد.

وبسایت نخستین دوره جایزه ملی طراحی بسته بندی صنایع فرهنگی

جایزه ملی طراحی بسته بندی صنایع فرهنگی
این جایزه که با هدف گسترش فضای رقابت، نوآوری و خلاقیت در عرضه محصولات فرهنگی در قالب بهترین پوشش و بسته بندی از ابتدای سال 1398 برنامه ریزی شده بود، پس از شرکت آثار متنوع و متعدد از شرکتهای فعال در حوزه صنایع فرهنگی و چندین مرحله داوری آثار ارسالی، امروز در ایستگاه پایانی، با معرفی محصولات و ایده های برتر در دانشگاه علم و فرهنگ به سرانجام رسید.
شرکت اریسا نیز به عنوان یکی از تولیدکنندگان و عرضه کنندگان صنایع دستی در نخستین دوره این جایزه با معرفی محصولات برتر زیر در این جایزه شرکت نمود. (برای مشاهده صفحه هر محصول بر روی عنوان آن کلیک کنید)
1- ست جفت گلدان مس و پرداز و گلیم با جعبه چوب و چرم
2- پک نماز با جعبه چوب و چرم
3- شکلات خوری چهار درب خاتم با جعبه ترمه
4-ست زعفران با جعبه چوب و چرم
5- گلدان مس و پرداز با جعبه ترمه
6- ست آجیل خوری مس و پرداز در جعبه چوب و چرم

جایزه بهترین بسته بندی صنایع دستی ایرانی

در این جایزه که 250 اثر برتر در بخش محصول و ایده های نو حضور داشتند، امروز در مراسم اختتامیه، بهترین آثار معرفی گردیدند که محصول “ ست جفت گلدان و گلیم با جعبه چوب و چرم ” با کسب نشان ملی به عنوان بالاترین نشان اعطاشده به عنوان محصول منتخب سه ستاره و محصول “پک نماز با جعبه چوب و چرم” کسب نشان ملی جایزه طراحی بسته بندی و محصول منتخب دو ستاره در بخش بسته بندی صنایع دستی، برترین جوایز را کسب نمودند. همچنین سایر محصولات معرفی شده اریسا نیز، لوح شایسته تقدیر در جایزه ملی طراحی بسته بندی را کسب نمودند. در این مراسم نشان های برتر و جوایز اعلام شده توسط دکتر مونسان وزیر محترم میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی و خانم دکتر محمودیان معاونت محترم صنایع دستی به مدیر عامل و مدیران شرکت اریسا اعطا گردید.

تندیس طلایی و نشان ملی جایزه ملی طراحی بسته بندی صنایع فرهنگی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *