اخبار صنایع دستی

رونمایی پورتال جامع گردشگری و اپلیکیشن نظارت بر عرضه خدمات

پورتال جامع گردشگری

پورتال جامع گردشگری و اپلیکشین نظارت بر عرضه خدمات گردشگری با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهوری و علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری رونمایی شد.

این پورتال جامع و اپلیکشن نظارت بر عرضه خدمات صبح روز سه‌شنبه ۱۵ اسفند در حاشیه آغاز به‌ کار بیست‌ و‌ نهمین نمایشگاه صنایع‌دستی (عیدانه) در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران رونمایی شد.

اپلیکیشن نظارت عرضه خدمات گردشگری به نام اپلیکشین 09629 است که به‌کمک این سیستم مشکلات و شکایات مرتبط با نحوه عرضه خدمات به گردشگران به‌صورت آنلاین بررسی و در صورت معتبر بودن شکایات مطرح‌شده هماهنگی‌های لازم به‌منظور بهینه‌سازی ارائه خدمات انجام می‌شود.

هم‌وطنان می‌توانند برای نصب این اپلیکیشن برای دستگاه‌های اندروید و iOS از طریق لینک app.ichto.ir اقدام کنند.

پورتال جامع گردشگری نیز به آدرس http://visitiran.ir در دسترس همه علاقه‌مندان سفر به ایران است که در این پورتال تمام اطلاعات مرتبط با جاذبه‌های گردشگری، آثار فرهنگی تاریخی و … معرفی شده و هر فرد قبل از سفر می‌تواند با مراجعه به این پورتال از آثار فرهنگی‌تاریخی و جاذبه‌های گردشگری مقصد سفر خود اطلاعات کسب کند.


دیدگاهی در مورد “رونمایی پورتال جامع گردشگری و اپلیکیشن نظارت بر عرضه خدمات

  1. خاکپور گفت:

    احتمالا این هم مثل کارهای دیگشون چند وقت دیگه به فراموشی سپرده میشه!! چه بودجه هایی که صرف این کارها میشه و هیچ خروجی ای نداره.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *