30 پیشنهاد ویژه برای خرید هدیه سازمانی و شرکتی شب یلدا

زمان مطالعه: 5 دقیقه
پیشنهاد ویژه برای خرید هدیه سازمانی و شرکتی شب یلدا
در این مقاله میخوانید

گرامی‌داشت شب یلدا و جمع شدن نزد بزرگان خانواده و فامیل در این شب یکی از زیباترین مناسبت‌ها برای ما ایرانیان است تا هم ادامه دهنده سنت های نیاکان خود باشیم و هم از خیر و برکت این شب طولانی بهره مند شویم. با توجه به جایگاه بالایی که شب چله نزد ایرانیان دارد، برخی ها از مدت ها قبل برای تهیه تدارکات مهمانی این شب برنامه ریزی می کنند. هر ساله نیز پک‌های مناسبتی متنوع با تم‌های زیبا و شکیل متناسب با یلدا به بازار آمده و افراد با شور و شوق زیادی برای تهیه آنها اقدام می کنند. اما علاوه بر خانواده ها، شرکت ها و سازمان ها نیز با دادن هدیه شب یلدا به کارکنان خود، این مناسبت را به آنان تبریک گفته و از این طریق موجب ارتقای جایگاه سازمان یا شرکت در نظر کارکنان خود می شوند. ضمن اینکه، دادن هدیه تبلیغاتی شب یلدا از جانب شرکت ها می تواند موجب تقویت و رشد برند آن شرکت شود. اما چه نوع هدایایی به عنوان گیفت سازمانی شب یلدا مناسب اند؟ در ادامه به معرفی انواع کادو سازمانی شب یلدا می پردازیم.

پیشنهادات ویژه برای خرید هدیه سازمانی شب یلدا

اهمیت و جایگاه شب یلدا

شب یلدا که از آن با عناوینی همچون شب چله، شب مهر، خورشید شکست ناپذیر و… یاد می شود، طولانی ترین شب سال و آخرین شب پاییز است که نوید شروع یک دوره چهل روزه از سرما را می دهد. به همین دلیل به آن شب چله گفته می شود. از آنجایی که نیاکان ما اغلب کشاورز و دامدار بودند، زندگی آنها تا حد زیادی به رفتار طبیعت وابسته بود و شروع فصل سرما چندان خوشایند آنها نبود. به همین دلیل نور و گرما نزد آنان اهمیت زیادی داشته و شب یلدا را شب تولید خورشید یا مهر می دانستند. طبق افسانه‌های قدیمی، در شب یلدا، خورشید از دل سیاهی و بلندی شب از غاری در کوه های البرز پدیدار شده و نور و گرما را برای مردم به ارمغان می آورد.

جشن شب یلدا یکی از قدیمی ترین جشن های باستانی ایران است که از هزاران سال پیش تا به امروز پابرجا بوده و از اجداد ما به جای مانده است. این شب که بلندترین شب سال است در باور کهن ایرانیان باستان شبی است که در آن اهریمنان تاریکی بیشتر از شب های دیگر حضور دارند. به همین دلیل مردم از عوام گرفته تا پادشاهان و درباریان همگی در این شب با روشن کردن آتش و جمع شدن دور آن، اهریمن را از خود دور می کردند. رفته رفته این دور هم جمع شدن در شب یلدا به یک آداب و رسوم تبدیل شد و امروزه نیز مردم در آخرین شب پاییز نزد بزرگان خاندان خود جمع شده و با صرف خوراکی های شب یلدا و شعر و قصه خوانی، این سنت را به جای می آورند. در مقاله انواع رسوم شب یلدا در نقاط مختلف ایران به تمامی آداب و رسوم رایج ویژه شب یلدا میپردازیم.

یکی از آداب و رسوم زیبای شب یلدا، خوردن خوراکی های یلدایی است. هم چنین، حافظ خوانی و فال گرفتن نیز از دیگر رسوم رایج این شب است. انواع آجیل، میوه های تازه و خشک، انواع شیرینی، غذاهای محلی و غیره از مهم ترین خوراکی های شب یلدا هستند که صرف آنها در این شب به یک رسم بدل شده است. هم چنین، یکی از سنت های زیبا در شب چله، دادن هدیه به تازه عروسان و یا هدیه از جانب بزرگان فامیل به سایر افراد است. اگر به دنبال هدیه شب یلدا هستید و نمی دانید چه کادویی مناسب است، در معرفی انواع هدیه تبلیغاتی شب یلدا و نیز نحوه خرید پکیج شب یلدا با ما همراه باشید.

💥مطالعه بیشتر: برای خانه تازه عروس‌ها در شب یلدا چه هدیه‌ای ببریم؟

انواع کادو شب یلدا

هدایای مختلفی برای مناسب شب یلدا وجود دارد که از رایج ترین آنها می توان به انواع خوراکی مانند پک آجیل، انواع سبد گل با تزئینات، انواع اکسسوری و بدلیجات، تابلوهای یادبود، انواع صنایع دستی، جواهرات و غیره اشاره کرد. اما آنچه که اهمیت دارد خرید این هدایا متناسب با سلیقه و علایق افراد است. ضمن اینکه بحث بودجه و هزینه مالی نیز مطرح است. از آنجایی که شب یلدا یک شب خاص و خاطره انگیز نزد ایرانیان است، بهتر است کادویی را برای این شب انتخاب کنید که در ذهن مخاطب ماندگار شود. همچنین، هدیه ای که برای مناسبت شب یلدا داده می شود باید از کیفیت و ماندگاری مطلوبی برخوردار باشد و یک کالای اصل و مرغوب باشد.

با این حال، باید یه این نکته هم توجه کنید که می خواهید در یک جمع خانوادگی و دوستانه هدیه بدهید یا اینکه از جانب یک سازمان مامور شده اید تا هدیه تبلیغاتی شب یلدا مختص به همان شرکت تهیه کنید. با توجه به تفاوت این دو محیط از نظر تعداد افراد، بودجه، تمایز بیشتر در سلیقه افراد و غیره، لازم است تا با انواع کادو شب یلدا متناسب با هر نوع جمع خانوادگی یا سازمانی آشنا شوید تا بتوانید بهترین انتخاب را در هنگام خرید هدیه شب یلدا داشته باشید.

به طور کلی، مهم ترین نکات در هنگام خرید انواع هدیه شب یلدا که باید رعایت کنید عبارت اند از:

  • خرید هدیه شب یلدا متناسب با بودجه
  • توجه به تعداد افراد
  • اصل بودن و مرغوبیت هدیه
  • برخورداری از تم و طرح های متناسب با شب یلدا
  • در نظر گرفتن جنس و علایق مخاطبان
  • استفاده از هدیه تبیلیغاتی شب یلدا با لوگوی شرکت برای سازمان ها

هدیه سازمانی شب یلدا

شرکت ها طی سالیان اخیر، هدیه سازمانی شب یلدا را در برنامه های فرهنگی خود گنجانده اند تا در این سنت زیبا و جشن باستانی در شادی با کارکنان خود سهیم شوند. اما انتخاب و خرید هدیه مناسب با توجه به بودجه و تعداد کارکنان هر شرکت حائز اهمیت است. ضمن اینکه، دادن هدیه سازمانی شب یلدا که بر روی آن برند و لوگوی شرکت حک شده باشد موجب شناخت بیشتر شرکت و حوزه فعالیت آن توسط نزدیکان و آشنایان کارکنان که با آنها در ارتباط هستند می شود. در لینک زیر میتوانید انواع هدایای سازمانی شب یلدا را مشاهده کنید.

مشاهده محصولات: هدایای سازمانی شب یلدا

اما به همان اندازه که دادن هدیه تبلیغاتی شب یلدا توسط شرکت برای کارمندان جذاب و برای سازمان موجب برندسازی می شود، انتخاب آنها نیز دشوار است. مثلا دادن شال و روسری به کارمندان خانم چندان جالب به نظر نمی آید شاید بهتر باشد یک شکلات خوری به همراه آجیل، در بسته بندی شکیل به کارمندان خود هدیه داد. مثال های زیادی از این دست وجود دارد که همگی اهمیت توجه به سلیقه، جایگاه افراد، سن و جنست و غیره را یادآور می شوند.

💥مطالعه بیشتر: راهنمای خرید پک آجیل یلدا ویژه سازمان ها و شرکت ها

یکی دیگر از نکات مهم در مورد هدیه شب یلدا، تم مناسب و بسته بندی با طرح های یلدایی است. اگر به دنبال خرید کادو شب یلدا برای کارکنان شرکت خود هستید، پیشنهاد می شود که این هدایا را با بسته های زیبا و منقش به طرح های شب یلدا تهیه کنید. اگر فکر می کنید که چنین چیزی برای شما دشوار است، خرید پکیج شب یلدا را به شما پیشنهاد می کنیم که حاوی انواع مختلفی از هدایای مناسبتی شب یلدا به همراه بسته بندی های جذاب و خاص هستند. در ادامه بهترین پک های هدیه شب یلدا را متناسب با سازمان و شرکت شما معرفی می کنیم.

خرید پکیج شب یلدا

با توجه به موارد گفته شده در بالا، یکی از به صرفه ترین هدایا برای شب یلدا، خرید پکیج شب یلدا است. مزیت اصلی این پک‌ها برخورداری از بسته بندی ویژه متناسب با تم یلدا و نیز تنوع گسترده در نوع محصول و محدوده قیمت است. اگر می خواهید این هدایا را برای سازمان و شرکت خود تهیه نمایید، باید خرید خود را از یک فروشنده معتبر و مطمئن انجام دهید. اریسا با توجه به بودجه سازمان ها پک‌های متنوع هدیه شب یلدا را آماده سازی می کند. از دیگر مزایای خرید هدیه شب یلدا از اریسا می توان به گارانتی تعویض محصولات، درج نام تجاری و شخصی سازی محصولات متناسب با نیاز های سازمان شما، بسته بندی نفیس، ارسال محصولات خریداری شده در کوتاه ترین زمان و مهم تر از همه، کیفیت بالای محصولات اشاره کرد.

ازجمله پک های یلدایی عرضه شده توسط اریسا می توان به بسته های انواع تحفه آجیل یلدا، شکلات خوری سفالی در جعبه طرح نسیم، پک قلمدان و قندان میناکاری سفالی، انواع ست های پذیرایی، انواع آجیل نفیس، ست ترمه و شکلات خوری خاتون و دیوان حافظ اشاره کرد. برای دریافت مشاوره و خرید پکیج شب یلدا متناسب با بودجه خود از اریسا می توانید با شماره های 02152906 و 09395005001 تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات پیشنهادی برای شما

مطالب مرتبط
هدیه سازمانی و روانشناسی رنگ‌ها
هدیه سازمانی و روانشناسی رنگ‌ها
صنایع دستی دکوری برای اتاق پذیرایی
10 صنایع دستی زیبا برای تزئین اتاق پذیرایی
تاثیر هدیه تبلیغاتی بر روی برندینگ شما
هدایای تبلیغاتی خوب چگونه باعث موفقیت برند شما می شوند؟
معرفی ست گلدان فیروزه کوبی
معرفی 6 ست هدیه گلدان فیروزه کوبی زیبا برای هدیه دادن
زیباترین دیزاین ها برای چیدن سفره هفت سین در دفتر کار
زیباترین دیزاین‌ ها برای چیدن سفره هفت سین در دفتر کار + معرفی پنج ست هفت سین زیبا برای هدیه به کارمندان
سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

فروشگاه
علاقه مندی ها
0 موارد محصول
حساب کاربری من