6 پیشنهاد پک هدیه لحظه آخری شب یلدا

زمان مطالعه: 6 دقیقه
خرید لحظه آخری هدیه شب یلدا
در این مقاله میخوانید

با پیشرفت و گسترش کسب و کارها، خدمات آنها نیز گسترش یافته است. این امر هم شامل خدمات مربوط به مشتریان و هم ارائه خدمات رفاهی به کارمندان خودی است. در واقع شرکت ها و سازمان ها با در نظر گرفتن برنامه های فرهنگی و اهدا هدایا سعی دارند محیط شرکت را پویاتر و انگیزه کارکنان را مضاعف کنند. یکی از اقداماتی که سازمان ها در این راستا انجام می دهند، اهدای هدیه شب یلدا به کارمندان است. اهدا این هدایا در بسته بندی های شیک و زیبا نماد توجه و ارزش گذاری شرکت ها هم به سنت ها و رسوم متداول جامعه و هم به جایگاه و منزلت کارمندان است. اما در برخی مواقع به دلیل وقوع یک سری مشکلات درون سازمانی و یا پیش آمدهای پیش بینی نشده، خرید هدیه سازمانی شب یلدا به لحظات پایانی موکول شده و فرصت برای تدارک یک پک مفصل بسیار کم است. در چنین مواقعی شرکت ها باید به دنبال تامین کنندگانی باشند که در اسراع وقت بتوانند هدایای مدنظر آنها را برایشان ارسال کنند. در اینجا به شما 6 پیشنهاد پک هدیه لحظه آخری شب یلدا ارائه می کنیم و به طور مفصل خواهیم گفت که چطور و از کجا چنین هدایایی را تهیه نمایید.

مزیت اهدای هدیه شب یلدا به کارمندان

اهدای هدیه شب یلدا به کارمندان می ‌تواند مزایای زیادی را برای شرکت شما به دنبال داشته باشد. شب یلدا به عنوان یک جشن مهم در فرهنگ ایرانی، فرصتی مناسب برای قدردانی و ارزش ‌گذاری تلاش ‌ها و انگیزه کارمندان است. مهم ترین جنبه اهدای هدیه سازمانی شب یلدا به کارمندان، القای حس توجه به ارزش های معنوی جامعه و نیز گرامی داشت جایگاه کارکنان است. در ادامه، به برخی از مزایا و دلایل اهدای هدیه در این روز اشاره می‌کنیم:

  • تقویت ارتباطات: اهدای هدیه در شب یلدا به معنای توجه به کارمندان است و می ‌تواند ارتباطات مثبت میان کارفرما و کارمندان را تقویت کند.
  • افزایش معنویت: این اقدام به کارمندان این احساس را منتقل می کند که مورد ارزش ‌گذاری و توجه قرار گرفته‌اند. این امر موجب افزایش معنویت و انگیزه آن‌ها می ‌شود.
  • ایجاد اتحاد و انسجام: اهدای هدیه در جشن شب یلدا باعث می ‌شود که اعضای تیم با هم پیوند بیشتری داشته باشند و اتحاد و انسجام در تیم ‌ها ایجاد شود.
  • تشویق به بهبود عملکرد: این اقدام می ‌تواند کارمندان را ترغیب به ارائه عملکرد بهتر و افزایش بهره‌وری کند، زیرا آن‌ها احساس می‌ کنند که تلاش ‌هایشان توسط سازمان دیده و تکریم می ‌شوند.
  • تقدیر و سپاس: اهدای هدیه یکی از بهترین حرکت های نمادین برای تشکر از تلاش و کارایی کارمندان است.

توجه داشته باشید که نوع هدیه و رویه اهدای آن باید با سیاست ‌ها و فرهنگ سازمان شما هماهنگ شود و ارزش مالی هدیه با توجه به محدودیت‌های بودجه مالی سازمان مدیریت شود. همچنین، اهدای هدیه به تنهایی نباید به عنوان جایگزینی برای مزایای مالی و حقوق کارمندان در نظر گرفته شود و باید به عنوان یک اقدام تکمیلی و نمایانگر تقدیر و سپاس برای تلاش‌ های کارمندان در نظر گرفته شود.

خرید هدیه لحظه آخری شب یلدا

اغلب شرکت ها و سازمان ها برای تهیه هدیه شرکتی شب یلدا به دنبال هدایایی با قیمت مناسب هستند و چندان به تنوع، سلایق فردی، تناسب هدیه با نوع مناسبت و مهم تر از همه کیفیت آن توجه نمی کنند. برای اینکه یک هدیه مناسب برای کارکنان خود تهیه کنید باید تمامی موارد فوق را به اضافه زمان کافی تا دریافت این هدایا از شرکت های فروشنده در نظر بگیرید. اگر خرید هدیه شرکتی برای شب یلدا را به ساعت های پایانی و نزدیک به این رویداد موکول کنید، ریسک بزرگی است و ممکن است نتوانید آنچه که به دنبالش هستید را تهیه کنید یا اگر هم تهیه کنید، دیر به دستتان می رسد. در چنین مواقعی، باید فروشنده ای را بیابید که امکان ارسال فوری کالای خریداری شده برایش مقدور باشد. برای چنین منظوری، خرید هدیه لحظه آخری شب یلدا از سایت اریسا پیشنهاد می شود.

اریسا با برخورداری از تنوع بسیار بالا در هدایای شرکتی شب یلدا، از امکان ارسال فوری نیز بهره می برد و شما با خرید از اریسا می توانید با خیال راحت در کمترین زمان هدایا را در بسته بندی های نفیس دریافت نمایید. اما چه نوع محصولاتی در سایت اریسا مشمول ارسال فوری برای هدیه سازمانی شب یلدا می شوند؟ ازجمله این موارد می توان به هدایای زیر اشاره کرد:

آجیل خوری فیروزه

آجیل خوری فیروزه کوبی به عنوان هنر هنرمندان اصفهانی، شامل یک رویه فیروزه کوبی و قسمت های اصلی مسی است. این محصول در بین انواع آجیل خوری های موجود در بازار از زیبایی چشمگیری برخوردار بوده و دوام بالایی نیز دارد. وجود لایه پلی استر روی قسمت های مسی موجب جلوگیری از تغییر رنگ این آجیل خوری ها می شود. سفارش فوری

شکلات خوری فیروزه هدیه لحظه آخری یلدا

 

ست فانوس و سفره قلمکار و دیوان حافظ

ست فانوس و سفره قلمکار و دیوان حافظ مجموعه ای منحصربفرد و زیبا را شکل داده و یکی از خاص ترین هدیه لحظه آخری شب یلدا است. این سفره قلمکار هنر دست هنرمندان اصفهانی بوده و در سایز 40*40 ارائه می شود. فانوس موجود در این ست از شیشه آبی رنگ ساخته شده که هنر دست است و دارای طرح ‌ها و نقش های خاصی است. دیوان حافظ نیز به عنوان تکمیل کننده این پک هدیه مخصوص شب یلدا دارای جلد چرمی ‌است و زیبایی منحصر به فردی را به این ست می بخشد. سفارش فوری

هدیه لحظه آخری شرکتی شب یلدا

شکلات خوری تشعیر

در رابطه با طرح تشعیر باید گفت که این طرح زیرمجموعه ای از طرح تذهیب است و با به کار رفتن گل‌ های درشت و طرح مرغ روی این شکلات خوری، زیبایی آن چندین برابر شده است. از طرفی چون درب، پایه و بدنه این شکلات خوری تشعیر که با نقاشی طراحی شدند، جلوه ویژه تری به این محصول بخشیدند. سفارش فوری

هدیه لحظه آخری شب یلدا

گلفام فیروزفام

پک هدیه گلفام فیروزفام از یک گلدان صراحی فیروزه سایز 18، سفره قلمکار سایز 80*80 و یک جعبه هاردباکس لولایی طرح میهن تشکیل شده است. فیروزه کوبی گلدان توسط ماهرترین اساتید انجام شده است که به راحتی دچار افت کیفیت یا خرابی نمی شود. گلدان صراحی فیروزه تا سال ‌ها زینت بخش محیط شماست و به نگاهتان شور و زندگی خواهد بخشید. سفره قلمکار پک گلفام فیروزه دارای طرح شاخه و گل است که در نهایت ظرافت انجام شده است. طرح ‌های سفره بر روی آن نقاشی نشده‌اند، بلکه همگی بافت پارچه هستند و همیشه زیبایی خود را حفظ می ‌کنند. سفارش فوری

پک هدیه لحظه آخری شب یلدا

شکلات خوری ملیله

شکلات خوری ملیله یک محصول منحصربفرد است که با هنر دست زنان سرپرست خانوار منقش شده است. زیبایی ظاهری، جادار بودن، کیفیت ساخت و برخورداری بدنه آن از ضخامت بالایی از نقره سبب محبوبیت شکلات خوری ملیله در بین خریداران شده است. به دلیل اینکه این محصول حاوی مقدار زیادی نقره است، در گذر زمان دچار تغییر رنگ نشده و با گارانتی 5 ساله خدمت شما تقدیم می شود. سفارش فوری

شکلات خوری ملیله مناسب برای هدیه سازمانی شب یلدا

یادبود آجیل

پک یادبود آجیل حاوی یک بشقاب سفالی چند رنگ میناکاری شده و مقدار 50 گرم پسته شور اعلا است که در بگ مینیمال مشکی و طلایی عرضه می شود. وجود بشقاب سفال میناکاری شده از یک سمت و وجود پسته به عنوان یک خوراکی لذت بخش سبب شده تا این پک یک هدیه ماندگار باشد و یک یادگاری چشمگیر محسوب شود. سفارش فوری

هدیه آجیل شب یلدا

مزایای خرید هدیه شرکتی شب یلدا از اریسا

شب یلدا یک سنت باستانی و جشنی اصیل است که در نزد تمام ایرانیان جایگاه ویژه ای دارد. هدیه شب یلدا نیز باید متناسب با این سنت و اصالت انتخاب شود. البته برای چنین امری تنها یک هدیه اصیل و با کیفیت کافی نیست، بلکه شما باید آنها را از فروشنده ای قابل اطمینان و با قیمت مناسب و تنوع زیاد تهیه کنید. به همین دلیل خرید هدیه شب یلدا از اریسا پیشنهاد می شود.

از دیگر مزایای خرید هدیه لحظه آخری شرکتی برای شب یلدا از سایت اریسا می توان به گارانتی تعویض محصولات، درج نام شرکت و شخصی سازی کالا متناسب با نیاز های شما، ارائه محصولات در بسته بندی نفیس، ارسال محصولات خریداری شده در کوتاه ترین زمان و مهم تر از همه، کیفیت بالای محصولات اشاره کرد. برای دریافت مشاوره و خرید هدیه سازمانی شب یلدا متناسب با بودجه خود از اریسا، می توانید با شماره های 02152906 و 09395005001 تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات پیشنهادی برای شما

مطالب مرتبط
هدیه سازمانی و روانشناسی رنگ‌ها
هدیه سازمانی و روانشناسی رنگ‌ها
صنایع دستی دکوری برای اتاق پذیرایی
10 صنایع دستی زیبا برای تزئین اتاق پذیرایی
تاثیر هدیه تبلیغاتی بر روی برندینگ شما
هدایای تبلیغاتی خوب چگونه باعث موفقیت برند شما می شوند؟
معرفی ست گلدان فیروزه کوبی
معرفی 6 ست هدیه گلدان فیروزه کوبی زیبا برای هدیه دادن
زیباترین دیزاین ها برای چیدن سفره هفت سین در دفتر کار
زیباترین دیزاین‌ ها برای چیدن سفره هفت سین در دفتر کار + معرفی پنج ست هفت سین زیبا برای هدیه به کارمندان
سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

فروشگاه
علاقه مندی ها
0 موارد محصول
حساب کاربری من