اخبار صنایع دستی, هدیه مدیریتی

8 ست هدیه مدیریتی برای عید نوروز

هدیه عید نوروز برای مدیران

خرید هدیه مدیریتی عید نوروز برای مدیران مجموعه های همکار و مشتریان، همواره از دغدغه های مدیران روابط عمومی و بازاریابی سازمان ها و شرکت ها در روز های پایانی سال است. عید نوروز بزرگترین عید باستانی ایرانیان ، آغاز سال نو و رویش طبیعت است. دادن هدیه در عید نوروز نیز یکی از رسوم قدیمی ماست که نشان از محبت و دوستی بین ما ایرانیان است. انتخاب هدیه ی مناسب برای این مناسبت ویژه، یکی از دغدغه های اغلب ما در آستانه ی عید نوروز است. هدیه ای که هم از نظر بودجه برای ما مناسب باشد و هم اینکه هدیه گیرنده را ذوق زده و خوشحال کند و با هر بار دیدن این هدیه ما را به یاد آورد. با ما همراه شوید تا ضمن دریافت راهنمایی، با چندین ست هدیه نفیس صنایع دستی که برای هدیه مدیریتی عید نوروز آشنا شوید.

مشاهده محصولات :
هدایای تبلیغاتی خاص

چگونه با هدایای نوروزی مدیران را تحت تاثیر قرار دهیم؟

امر هدیه دادن در عید نوروز، در اغلب سازمان‌ها و ارگان‌ها نیز مرسوم است. از این رو برای عید نوروز، هدایایی را برای مدیران مجموعه و مدیران مجموعه های همکار تهیه می کنند. این امر هم سبب تبلیغ سازمان و خدمات شما می شود و هم باعث تعمیق همکاریهایتان با سازمانهای همکار شما می شود. مدیران سازمان در راس امور سازمان قرار دارند، بنابراین انتخاب هدیه برای آنان دقت نظر زیادی را می طلبد. صنایع دستی ایرانی هم کیفیت بالایی دارند، هم از نظر هنر و فرهنگ نشاندهنده ی فرهنگ غنی ایرانی هستند. به علاوه، انتخاب صنایع دستی ایرانی به عنوان هدیه مدیرتی برای هدیه سازمانی نوروزی، علاوه بر رونق چرخ اقتصادی این صنعت، این امر را به مدیران عزیز یادآوری می کند که در همه ی شئون مدیریتی خود به کالای ایرانی الویت داده و از تولیدات وطنی استفاده کنند. اریسا مجموعه ای است که با توان جوانان خلاق و تحصیلکرده سعی دارد صنایع دستی ایرانی را با بهترین کیفیت و در بهترین بسته بندی که قابل ارائه در بازار داخلی و حتی بازارهای خارجی باشد به دست مصرف کنندگان برساند.

در ادامه ی این مقاله هشت محصول جذاب اریسا را برای هدیه مدیریتی برای هدیه سازمانی نوروزی، برای شما معرفی می کنیم. البته شما می توانید با مراجعه به فروشگاه اینترنتی ما، از همه ی محصولات متنوع اریسا بازدید کرده و محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید. با هدایای خاص مدیریتی نوروز، مدیران مجموعه ی خود، مشتریان و مجموعه های همکار را تحت تاثیر قرار دهید.

ست روميزي مديريتي خاتم

جای یک ست رومیزی مدیریتی خاتم روی میز هر مدیر ایرانی خالی است. وقتی این ست زیبا را روی میز یک مدیر می بینید یک حس ایرانی  و وطنی به شما دست می دهد. این ست زیبا شامل قلمدان، جای برگه یادداشت، پایه پرچم و جای خودکار رومیزی از جنس خاتم نفیس است که توسط هنرمندان اصفهانی ساخته شده است. قطعات کوچک چوب و مس و استخوان شتر با ظرافتی خاص روی چوب نگاشته شده است. این ست با جعبه چوب و چرم نفیس که در بهزیستی تولید و مونتاژ می شود، یک انتخاب لاکچری برای هدیه مدیریتی برای هدیه سازمانی نوروزی است. این جعبه با ابعاد 43 در 34 در 14 امکان درج پلاک اختصاصی نام و لوگوی سازمان شما را داخل جعبه داراست.

ست روميزي مديريتي براي عيد نوروز

ست گلدان و بشقاب فيروزه

همه ی ما معمولا در آستانه ی سال نو و عید نوروز، به دنبال تغییر دکوراسیون اتاق کار خود هستیم. معمولا در دکوراسیون اتاق مدیران قاب و گلدان وجود دارد. این ست زیبا که شامل یک گلدان و یک بشقاب فیروزه کوبی است، به خوبی می تواند تغییر دکوراسیون جذابی برای شما ایجاد کند. وجود این بشقاب و گلدان در دکوراسیون اتاق مدیران، فضای اتاق را آکنده از فرهنگ و هنر غنی ایرانی می کند. سنگهای فیروزه ی کارشده روی این محصول به صورت دستی نشانده شده است. رنگ مس این ست به دلیل پوشش پلی استر آن تغییر رنگ نمی دهد. این محصول دارای 10 سال گارانتی است که نشان از کیفیت بالای محصول است. جعبه ی منحصر به فرد این پک، با طراحی کیف سامسونت به ابعاد 30 در 40 ، قابلیت جابه جایی راحت این هدیه ی مدیرتی برای هدیه سازمانی نوروزی را به مدیران محترم می دهد.

ست جفت گلدان مس و پرداز

قاب هم یکی دیگر از تزیینات معمول اتاق مدیران است. این ست زیبا، شامل دو عدد گلدان با ارتفاع 20 س.م با تکنیک نقاشی روی مس و محصول هنرمندان اصفهانی است. به علاوه یک قاب خاتم و نقاشی با تکنینک قلمزنی روی مس نیز در کنار این جفت گلدان وجود دارد. این سه در کنار هم می تواند جذابیت ویژه ای را به اتاق مدیران عزیز در عید نوروز و بهار طبیعت بدهد. جعبه تمام چرم نفیس به ابعاد 31 در42 در13 این ست نیز امکان درج لوگوی سازمان را برای شما فراهم می کند.

هديه عيد نوروز براي مديران - صنايع دستي مس و پرداز براي هديه نوروزي

ست جفت شكلات خوري فيروزه کوبی

شکلات از پذیرایی های معمول در اتاق مدیران است. در اتاق اغلب مدیران ظرفی حاوی شکلات، گز و …. جهت پذیرایی از مهمانان وجود دارد. متاسفانه اغلب شکلات خوری های موجود در اتاق مدیران ایرانی از اجناس خارجی است. در حالیکه در میان صنایع دستی ایرانی، این ظروف زیبا، با هنر زیاد و دوام و ماندگاری ابدی تولید می شوند. حیف است که روی میز مدیران ایرانی جای این ست پذیرایی خالی باشد. این ست شامل دو عدد شکلات خوری کوچک، محصول هنرمندان اصفهانی است. قطعات سنگ فیروزه نیشابور به صورت دستی روی فلز مس نشانده شده است و رنگ مس آن به خاطر پوشش پلی استر آن تغییر رنگ نمی دهد. گارانتی 10 ساله محصول خیال شما را برای همیشه راحت می کند. جعبه ی چوب و چرم که در بهزیستی تولید و مونتاژ می شود به ابعاد 21 در23 در 13، امکان درج پلاک اختصاصی داخل جعبه را داراست.

 

هداياي نوروزي براي مديران

ست پذيرايي مليله

آجیل همواره بخش جدایی ناپذیر پذیراییهای عید نوروز بوده است. از این رو این پک، یک انتخاب مناسب برای هدیه نوروزی مدیران است. این پک شامل دو عدد آجیل خوری و یک عدد کشکول ملیله کاری محصول هنرمندان اصفهانی است. در این محصول قطعات ریز مفتول های مسی که توسط زنان سرپرست خانوار در الگوهای خاصی تابانده شده است به شکل ظروفی زیبا در آمده و با آبکاری نقره مرغوب با ضخامت بالا جلایی دوچندان پیدا می کند. این محصول 5 سال گارانتی تعویض در صورت هرگونه تغییر رنگ نقره دارد. جعبه ی چوب و چرم این محصول که در بهزیستی تولید و مونتاژ می شود به ابعاد 43 در34 در 14، امکان درج پلاک اختصاصی داخل جعبه را دارد. همه ی این ویژگیها، این محصول را به انتخابی ویژه به عنوان هدیه مدیریتی برای هدیه سازمانی نوروزی تبدیل می کند.

هديه نورزوي سازماني

قاب خاتم صلیبی با پلاک قلمزنی

قاب نیز یک از عناصر دکوراسیون منزل و اتاق کار است. این تابلوی زیبا می تواند به اتاق مدیران جلوه ای زیبا ببخشد. قاب چوبی این تابلو  با خاتم کاری نفیس مزین شده است. مرغوب ترین نوع خاتم با بیشترین حجم استفاده از فلز مس، از دیگر ویژگیهای قاب این تابلوی زیباست. داخل این قاب زیبا یک پلاک مسی که با ضرب قلم و چکش هنرمندان اصفهانی با طرح گل و مرغ و یا آیات قران مزین شده است، قرار دارد. این قاب خاتم زیبا می تواند یکی از بهترین گزینه های پیش روی شما برای هدیه مدیریتی برای هدیه سازمانی نوروزی باشد.

مشاهده محصولات :
هدایای سازمانی

چگونه با خرید هدیه نوروزی خاص، مدیران را تحت تاثیر قرار دهیم؟

ساعت هشت گوش خاتم اعلا و مينا

ساعت، بخش جدایی ناپذیر از زندگی است، بالاخص در اتاق مدیران که بیش از هر چیز مدیرت زمان برایشان مهم است. این ساعت صنایع دستی، با زیبایی خیره کننده ی خود می تواند جایگاه ویژه ای روی دیوار اتاق مدیران ایرانی داشته باشد. صفحه  ی این ساعت، هنر میناکاری روی فلز مس با نقوش اسلیمی است. بدنه ساعت از جنس چوب و منقش به خاتم کاری است. یعنی در این ساعت شما تلفیق هنر میناکاری و خاتم کاری را با هم می بینید. موتور این ساعت 5 سال گارانتی دارد. به شما پیشنهاد می کنم این ساعت را به عنوان هدیه مدیریتی برای هدیه سازمانی نوروزی امتحان کنید.

هديه نفيس مديريتي براي عيد نوروز

جهت مشاهده سایر محصولات میناکاری مناسب جهت هدیه به مدیران، از صفحه هدیه مدیریتی صنایع دستی میناکاری دیدن فرمایید.

ست جفت قندان فيروزه

قندان همواره روی میزهای مدیرتی قرار دارد چون پذیرایی با چای بین ما ایرانیان بسیار مرسوم است. این ست بسیار زیبا حاوی دو عدد قندان محصول هنرمندان اصفهانی است. قطعات سنگ فیروزه ی نیشابور به صورت دستی روی آنها نشانده شده است.این پک درون یک جعبه ترمه نفیس دست ساز به ابعاد 20 در20 در 13 قرار دارد که امکان درج لوگوی سازمانها برای شما فراهم می کند. این قندانها پذیرایی شما را کاملا ایرانی و خاطره انگیز می کند. از اینرو این پک می تواند یک هدیه مدیریتی برای هدیه سازمانی نوروزی باشد.

هديه سازماني نوروزي

ست جفت گلدان و شكلات خوري فيروزه

این ست شامل دو عدد گلدان با ارتفاع 20 س.م و یک عدد شکلات خوری با ارتفاع 22 س.م است. این محصول یک ست کامل برای دکوراسیون یک اتاق مدیریتی است. به علاوه این ست برای تزیین سفره ی هفت سین نیز بسیار مناسب است. از این رو گزینه ی مناسبی برای هدیه مدیریتی برای هدیه سازمانی نوروزی است.

هداياي مديريتي براي عيد نوروز

 

دیدگاهی در مورد “8 ست هدیه مدیریتی برای عید نوروز

 1. حسینی گفت:

  سلام
  خدا قوت
  شاید در کنار ساعت یه جا دستمالی ستش هم باشه کاربردیه.

  1. مدیر سایت گفت:

   سلام. پیشنهاد خوبیه. ممنون از همراهی تون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *